De ligging is mooi, voldoende faciliteiten en leuk voor de kids. Lekker eten in het restaurant en leuke activiteiten
October 2025 - Charlotte M.
No review left
October 2025 - Jeroen H.
Sfeer park, leuke communicatie, leuke app, leuk animatieprogramma, veel te doen op park! Fijn de snackbar/pizzeria.
October 2025 - Lidwine M.
Iedereen was heel vriendelijk en behulpzaam. Wij wilden graag later uitchecken en dat was helemaal geen probleem.
September 2025 - Tish B.
De gezelligheid op het park , vooral in de avond met de lichtjes aan. Het losloopgebied voor de hond dichtbij het park.
September 2025 - Monique D.
No review left
September 2025 - Jeen d.
Het park sloot perfect bij onze situatie aan. Kleine meid van net geen 1,5 jaar, die veel wel maar nog net niet alles kan. Doordat er voldoende speelmogelijkheid is, en ook voor de aller kleinste, hebben wij van onze vakantie kunnen genieten. Het speeltuintje bijvoorbeeld aan het terras was perfect, icm de gezellige sfeer die er is.
September 2025 - Marije V.
We hadden goed weer. Vriendelijke en gastvrije bediening. Opmerkingen en vragen werden snel beantwoord en opgelost. Heerlijk eten in het restaurant. Mooie omgeving om te wandelen.
September 2025 - Henk H.
De rust die het vakantiepark uitstraalt.
September 2025 - J W.
Komfort check out am Sonntag bis 16 Uhr. Unkompliziertes check in und check out.
August 2025 - Anja K.
Top tiny cabin! Mooi park! Schoon, netjes en opgeruimd! En het weer natuurlijk😎
August 2025 - Therese S.
Ligging, kindvriendelijkheid, georganiseerde activiteiten
August 2025 - Annabel S.
We hebben echt enorm genoten ga zo door!
August 2025 - Priscilla M.
We hebben erg genoten van de vele speeltuintjes op het park en ook het zwembad was perfect voor kinderen van de leeftijd van onze meisjes (2/3 jaar). We hebben heerlijk gegeten in het restaurant en ook het activiteitenprogramma viel goed in de smaak.
July 2025 - Anne K.
Programma voor iedere kinderleeftijd en toffe haven met mogelijkheid tot huren boot etc
July 2025 - Raoul v.